ZASTUPUJEME

tyto skvělé kapely a interprety

HAND GRENADE

Kapela datuje vznik od roku 2008. Do dnešního dne má za sebou více než 700 odehraných akcí po celé České republice. Opakovanou účast na největších českých festivalech např. Masters of Rock, Sázavafest, Basinfirefest, Přeštenice Music Fest, Benátská, Votvírák a dalších. Na svém kontě mají 3 řadové desky, Pravá tvář, Na vlnách a Fénix. V roce 2018 odehráli své první klubové headline tour. Začátkem roku 2021 dokončili jedinečný projekt trilogie klipů a rok 2022 odstartovali novým singlem Dým a prach, který brzy bude doplněn o další novinky. Dle slov kapely, budou nové skladby jedny z nejtvrdších a nejvíce propracovaných za dosavadní historii.

web: www.handgrenade.cz


LUNATIC GODS

je slovenská atmosphere folk black metalová kapela založená v roku 1994. Pozornost si získala už svým prvním albem Inhuman & Insensible (1996) Jako první slovenská metalová skupina vydala nosič u zahraničního (italského) vydavatelství Polyphemus records. V roce 1998 byla v rámci ankety hudobního magazínu METAL HAMMER CS vyhlášená za nejlepší metalovou skupinu Česka a Slovenska. Na svém kontě má 7 řadových desek a dvě EP. Ve své tvorbě prolínají vlivy avantgardního black-death metalu a slovenského folklóru. V muzice mají kromě tvrdých kytar své místo také lidové nástroje jako housle, viola, cimbál a perkuse. Od roku 2017 je členem kapely i uznávaný český bubeník Martin "Marthus" Škaroupka. Aktuálně kapela pracuje na svém, v pořadí 8. albu s pracovním názvem "Vresovrenie".


web: www.lunaticgods.info


PURNAMA

Black and Death metalová kapela z České republiky. V roce 2017 nahráli své první album Lioness. V roce 2018 odehráli první malé zahraniční tour v Chorvatsku a Rumunsku. Za sebou mají také WithinDestruction Tour 2019 ve společnosti kapel NAHUM a INNERSPERE. Účast na festivalech Czech DeathFeast a Gothoome Open Air Fest. Druhé album FlameofRebellion nahráli ve studiu The Barn a následně se o mix a mastering ve Švédsku postaral Andy La Rocque (kytarista kapely KING DIAMOND) V roce 2019 kapela také vyhrála talentovou soutěž SparkFreshBlood. Zatím aktuální album "FlameofRebellion" (2020) vyzývá k osvobození se od okovů jakéhokoli náboženství či jiné omezující doktríny.


SEZARBIL

Sezarbil vznikl v lednu roku 1997 z podnětu dvou bývalých členů rozpadnuvší se kapely Astaroth. V průběhu let Sezarbil prošel velkou řadou personálních změn, ale stále se udržoval v povědomí fanoušků novými alby. Kapela vydává v roce 2022 již své páté CD s názvem Jizva války, ke kterému vzniklo také lyric video. Zavítala mimo jiné na festival Masters of Rock. Nekompromisní raw black metal z Brna, to je Sezarbil.

web: www.sezarbil.cz/